Çin’in Wuhan Kenti’nde Aralık 2019’da ortaya çıkan ve tüm dünyada 2020’nin kayıp yıl şeklinde yaşanmasına sebep olan korona virüsünün sebep olduğu salgın hijyenin ne denli önemli bir olgu olduğunu gündeme taşıdı.

Virüsün hayvansal gıda kaynaklı olduğu yönünde ciddi emareler bulunması ve yayılımının da hijyen kuralları ile yavaşlatılmasının, hatta durdurulmasının mümkün olması hijyenin olmazsa olmaz bir unsur olduğunu ortaya koymaktadır.

İşbu sebeple, Çağan Denetim ve Kurumsal Yönetim Akademisi olarak, tarafımızca, oldukça deneyimli olan uzman ekibimizle Gıda Güvenliği ve Hijyen denetimlerine ağırlık verilecektir.


ÇAĞAN DENETİM VE KURUMSAL YÖNETİM AKADEMİSİ 


Çağan Denetim ve Kurumsal Yönetim Akademisi olarak; Kurumsal Süreç Yönetimi, Denetim, Eğitim, Mali Mühendislik, Belgelendirme, Finansal Çözümleme, Değerleme vb. alanlarda faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Çalışmalarımızı; sizin gelişiminiz, bizim gelişimimiz misyonuyla sürdürmekteyiz.

Profesyonel ekibimizle çözüm ortağınız olarak yanınızda olmaya devam edeceğiz...


İnsanlara gemi yaptırmanın yolu onlara marangozluk öğretip görev ve programlar vermek değil, engin denizlerin özlemini aşılamaktır.

Antoine de Saint-Exupe'ry


  

 

 

 

"Denetim ve Eğitimler ile Sürdürülebilir Verimlilik"

Kurumsal süreç yönetimi, denetim, eğitim, mali mühendislik, belgelendirme, finansal çözümleme, değerleme vb. alanlarda; ülkemizde katma değer yaratan ve çevresel faktörleri de göz önünde bulunduran bir anlayışla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz...